Ogrodzenia z  siatki

Siatki plecione są bardzo popularnym i w praktyce często wykorzystywanym materiałem do wykonywania ogrodzeń. Ogrodzenia z siatki plecionej są łatwe w montażu i umożliwiają szybkie ogrodzenie terenu.
Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe z siatek plecionych ocynkowanych i powlekanych tworzywem pcv. Zapewniamy wszystkie niezbędne elementy i akcesoria do wykonania ogrodzenia, tj. słupki, drut naciągowy, napinacze, obejmy i drut kolczasty. Wykonujemy również bramy i furtki dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań zamawiającego.
Siatka powlekana otuliną PCV jest aktualnie najbardziej popularnym materiałe do budowy wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Zaletą tej siatki jest niewątpliwie korzystny wygląd (produkowana może być w wielu kolorach) jak i duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne.
Materiały

Siatka wykonana jest wg najnowszych technologii z drutu ocynkowanego, o właściwościach mechanicznych i jakości potwierdzonej świadectwem jakości. Wytrzymałość na rozciąganie Rm= 700 MPa. W wersji POWLEKANEJ PCV w procesie produkcji drut ocynkowany bardzo ściśle powleka się warstwą termoplastycznego i mrozoodpornego tworzywa sztucznego PCV.
Parametry techniczne:
Wysokość: od 1000 mm do 2000 mm
Średnica drutu: od 2,5 mm do 3 mm
Oczko siatki: od 40x40 mm do 60x60 mm
OGRODZENIE Z SIATKI PLECIONEJ - ocynk + PCV
Wysokość: od 1000 mm do 2200 mm
Średnica drutu: od 2,8 mm do 3,3 mm
Oczko siatki: od 40x40 mm do 60x60 mm
Zastosowanie:
Ogrodzenia posesji prywatnych, obiektów sportowych, placów zabaw, parków i ogrodów jak również ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej

  
  
  
  
  
EMPIRIA     EXPORT       IMPORT