Ogrodzenia panelowe

Oferujemy kompleksowy system ogrodzeniowy wykonany z profilowanych paneli zgrzewanych wraz ze słupkami mocującymi i odpowiednimi akcesoriami montażowymi.
Wykonujemy bramy i furtki dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań zamawiającego. Bramy mogą być wykonane jako skrzydłowe lub przesuwne.
Siatka ogrodzeniowa ocynkowana
Do niedawna jedynym dostępnym materiałem do budowy ogrodzeń siatkowych była własnie siatka wykonana z drutu ocynkowanego. Od jakiegoś czasu została wyparta przez siatkę powlekaną PCV. Siatka ocynkowana ma jednak wiele zalet które sprawiają, iż ludzi wybiera właśnie to rozwiązanie na budowę ogrodzenia wokół swojej posesji.

Siatki ocynkowane zdaje się że są używane do bardziej profesjonalnych rozwiązań. Siatka ocynkowana jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Parametry techniczne:
Produkujemy ogrodzenia panele o szerokości do 2500 mm i wysokościach w przedziale od 800 mm do 2000 mm. Wymiary oczek: 50×100 mm, 50×150 mm, 50×200 mm, 100×100 mm, 100×200 mm.
Ogrodzenia panele wykonane są z drutu o średnicy od 4,0 mm do 6,0 mm, co zapewniona dużą sztywność ogrodzenia.
Zastosowanie:
Ogrodzenia fabryk, magazynów, budynków i obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, boiska i stadiony sportowe, place zabaw, a także posesji prywatnych.
Materiały

Ogrodzenia panele wykonywane są z ocynkowanych drutów stalowych niemalowanych lub malowanych na kolor metodą proszkową. Słupki ogrodzeniowe są ocynkowane a następnie malowane na kolor również metodą proszkową.
Słupki posiadają górne nakładki wykonane z tworzywa pcv, zabezpieczające przed przedostaniem się wody do środka słupka.
Standardowy kolor malowania - zielony RAL 6005. Inne kolory dostępne na zamówienie.
EMPIRIA     EXPORT       IMPORT